🔍Günlerdir heyecandan bugünü beklediğim için uyuyamıyorum. Kalbim çırpıntıda. Daimi hayranı olduğum, bir gün kitap yazsam, Ayşe’nin gözlüğünden kendime bakabilsem dediğim kadın @armanayse #anlamarama ‘nın ve benim hikayemi bugün Hürriyet Pazar’da yazdı.

🖌Sansürsüz anlattım ben de! “İstiyorum ki yazdıklarım insanlarda içini dökme iç güdüsü yaratsın. Ben de bunu hissediyorum, demekle kalmasın, kolektif bir güç olalım. Ben zincirin ilk halkası olayım yani. Bu kitap, üzerine alınmış notlarla, çizgilerle, başka birine, ya da daha da çok insana ulaşması için sosyal medyaya düşsün. #anlamarayanlar diye bir hashtag yapalım mesela. Birlikte daha umutlu, kafasına buyruk, ayıpsız çoğunluk olalım”

👉Röportajın hepsi bugün Hürriyet Pazar’da, alamayanlar için linki burada

📚Okuduklarınız sizde #anlamarama kitabı alma hissi yaratırsa @idefixcom @kitapyurdu @dr_dunyası sitelerinden sipariş edebiliyorsunuz, kıraata Ayrupa’dan katılanlar için de adres @tikla24

📌Kitapçılarda beklenmeyen yoğunluktan tükenmiş, yarından itibaren yeniden dağıtıma girecekmiş. Çok teşekkürler bütün alanlara!

🔍Aramıza hoşgeldin diyen M.K. Perker ve @karakargayayincilik ‘a sayısız teşekkürler. İyi ki sizin yazarınız oldum!