Home » Esaslı Kadınlar » Currently Reading:

esaslı kadınlar (ve flört)

December 19, 2012 Esaslı Kadınlar 1 Comment

Esaslı kadınlar A noktasında görüp de beğendikleri adamı, B noktasına çekmek için yanında yüksek sesle “Biz de buradan Koridor’a gideceğiz” gibi kırıntılar serpiştirmezler, “Buradan sonra ne yapacaksın, gel Koridor’a gidelim” gibi direk pas atarlar.

Esaslı kadınların flört etme taktikleri gelişmiştir. Onlar iğne atsan yere düşmeyecek kalabalıktan yararlanıp, oğlanın sırtına popolarını dayayıp sallandırmayı ilişkinin ilk adımı olarak görmeyecek kadar zekidirler. Genellikle barmenle beraber yaptıkları şatların yanına üçüncü bardak ekleyerek kontuarda sıra bekleyen oğlanın işini kolaylaştırmak gibi yapıcı çözümler ararlar.

Esaslı kadınlar kalite peşinde koşarlar. Bir gecede on altı ilgilerini çekmeyen adamla haşır neşir olmak, kendilerine cin tonik ısmarlatmaktansa; bir tanesinin elinden şalgam suyu olsa içmeye razıdırlar.

Esaslı kadınlar da, diğer tüm hemcinsleri gibi beğendikleri adamın yanında saçlarıyla oynar, iç çamaşırlarının takım olmasına özen gösterir, hafiften önde koşan göbeklerini saklamak için acil durumlarda korse giyer, uzun vadede pilatese giderler. Sanmayın ki manikür, pedikür, ağdadan muaftırlar.

Esaslı kadınlar rakip kadını alt etmek için dişine ruj bulaşmış, çorabın kaçmış, ojelerin çıkmış gibi alçakça taktiklere başvurmazlar. Onlar gülümsemenin, yataktan taze uyanmış saçın, gözlerdeki parıltının cazibesini yakından bilir ve hedefe yönelik olarak kullanırlar.

Esaslı kadınlar, esasen flörtseverdir. Bazen paslanmamak için, bazen zevkine varmak için ellerindeki bu nimeti insanlık yararına kullanırlar.

Currently there is "1 comment" on this Article:

 1. aydın says:

  hazal blogunu geziyordum ki bir anda kendimi senin esaslı kadınlarını okurken bulmuşum. yazdıklarına bayıldığımı söylemek istedim(neden bilmiyorum). birde bu kadınlardan kaldımı ki gerçekten. kaldıysada neredeler dersin.

Kategoriler

TAKVİM

August 2019
M T W T F S S
« Jun    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Blogroll

urbanconfessions

  ARAMA

  Duvar

  Previous Next All

  » Cevap bırakın
  Comment on this Article: