Home » İLİŞKİ » Currently Reading:

doğru flört

December 25, 2012 İLİŞKİ No Comments

Konuyu, ilkokul seviyesindeki herkesin anlayabilmesi için basitçe anlatmak istedim. Doğru flörtün taktiği olmaz! Kendi başına büyüyen, kimyası kuvvetli, fiziği gelişmiş, matematiksel kusurlar yapmayan (yarın ararım diyip, yedi gün sonra ortaya çıkan adam buna örnek verilebilir) coğrafyası ortanın üstü, edebiyatı pekiyi bir organizmadır.

Doğru flört kalabalıkların ortasında, beğendiğin insana gözlerinin kitlenmesiyle başlar, yanına eşantiyon almaz; dikkatini, fokus noktanı “ya bu tutmazsa” diye başkalarına kaydırmaz. Doğru flört dinler, beş gün sonra bir masada karşılıklı oturduğunda bir önceki konuşmaya atıflar yapar. Doğru flört sabah kahvaltısından akşam yemeğine uzanan geniş zamanları kapsar, toplantıları erteletir, problemleri iki hafta sonraya atar.

Doğru flörtün freni çalışmaz, kendini birden Berlin, Paris, Bodrum uçağında yanında sadece çantan varken bulabilirsin. Doğru flört telefonunu, bilgisayarını, aklını unutturabilir. Doğru flört yorulma, akşamdan kalma, bacaklarda ağrı gibi her türlü hastalığı, ortadan kaldırır. Doğru flört önceden yaptığın tatil planlarını iptal ettirir, bir gün yanından ayrılırsan nefes alamayacağına inandığın adamın yanında tutar seni.

Doğru flörtün kölesi olursun, telefon çalmakta beş dakika gecikse yaşlar birikebilir gözlerinde. Doğru flört mide kramplarını kalp krizi hissine dönüştürebilir, bedeninde olan bitenleri algılayamazsın. Doğru flört etrafındaki herkesi aşık oldum lafından bezdirir, ömrü üç gün bile olsa. Doğru flört Lemon Tree tadında pek neşeli şarkılar dinletir. Doğru flört dünyanın en mutlu kadınından, en hüzünlü hatununa geçiş süreni iki dakikayla sınırlar. Doğru flörtü bulduysan, kaybetme korkuna bağlı kıskançlık, o arayan kimdi acaba, beni yeterince beğeniyor mu krizlerine de yeniden merhaba diyebilirsin.

Başta da dediğim gibi: doğru flörtün taktiği olmaz. O kendi başına büyüyen, ikiye ayrılan, mikroplar doğurmaya meyilli bir organizmadır.

Kategoriler

TAKVİM

August 2019
M T W T F S S
« Jun    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Blogroll

urbanconfessions

    ARAMA

    Duvar

    Previous Next All

    » Cevap bırakın
    Comment on this Article: