Home » Esaslı Kadınlar » Currently Reading:

esaslı kadınlar (ve ilişki)

December 27, 2012 Esaslı Kadınlar No Comments

Esaslı kadınlar “30 yaşını geçtin, çocuk doğuracak, evinin kadını olacak, gençliğin güzelliğin henüz solmadan birini bulacak mısın?” diye tepelerinde bırbır eden (çoğu evli) hemcinslerine gündüz vakitlerinde “doğru adamla tanıştığımda, elbette” diyerek henüz arayışlarının bağrında olduklarını söyler, içki kanda promil olarak devreye girdikten sonra, “ben yalnız mı öleceğim” sendromuna girerler. Onlar da, elbette, yandaki yastığa baş koyacak beyaz smokinli prensin hayallerini kurmaktadır.

Esaslı kadınlar kıl, tüy, iplik, çekirdek sorunlarını aşıp da bir adamın kollarında mutluluk bulduklarında seviye tesbit sınavından en yüksek notu almış öğrenci gibi gururludurlar. Erkeklerini en yakın arkadaşlarına heyecanla tanıştırır, sonra da adam ona aşık olur mu endişesiyle ortamdan uzaklaştırırlar. Esaslı olmaları bir yana, kadındırlar işte.

Esaslı kadınlar, bireysel doğaları gereği, zaman zaman bencil tutumlar sergileyebilirler. Sinemaya yalnız gitmek, kahvede tek başına oturmak, başka adamla ayaküstü flört gibi davranışları, beraber oldukları adamın gıcık olmasına neden olacak, kontrağa geçip başka kadınlarla muhabbete daldığında da elbette varlıklarını el tutmak, öpüşmek, cebindeki sigaraya uzanmak gibi yöntemlerle kanıtlamaya çalışacaklardır.

Esaslı kadınları da, sevdikleri adama “neden ben yokmuşum gibi davrandın, neden sevgilin olduğumu o kadına söylemedin, neden bütün bir gece beni hiç öpmedin” diye bağırırken görebiliriz. Çoğunlukla sarhoş anlarında ortaya çıkan bu bastırılmış duyguları, ertesi sabah utançla uyanmalarına sebep olacak, “istersen ayrılalım” gibi çözüm önerileriyle erkeklerini korkutma yoluna gideceklerdir.

Esaslı kadınlar, esasında, yalnız oldukları dönemlerde pek neşeli, ilişkide kontrolün elden gittiği zamanlarda nevrotiktirler. Esaslı kadınlarla ilişkide kalmayı beceren erkeklere madalya takılmasını öneririm.

Kategoriler

TAKVİM

August 2019
M T W T F S S
« Jun    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Blogroll

urbanconfessions

    ARAMA

    Duvar

    Previous Next All

    » Cevap bırakın
    Comment on this Article: