Home » İLİŞKİ » Currently Reading:

dost kazığı

December 28, 2012 İLİŞKİ 1 Comment

Kadınların dertlerinden (tabii kendiminkilerden de) çok sıkılınca bu aralar biraz erkeklerle konuşayım, beynimde spiral halinde dönen sorulara direk kaynağından çözüm bulayım dedim. İyi ki de soru sormuşum abi, meğer “içine kapanıksın, neden iş dışında bir şey konuşmuyorsun, neden beni özlediğini söylemiyorsun” diye kafalarının etini yediğimiz adamların, dinlemeyi bilene anlatacak mevzuları çokmuş.

Dert 1: Dost Kazığı

Konuştuğum 12 erkek arasında en azından yedi tanesi yirmi yıllık arkadaşlarının, sevgilileriyle “bir gece içkiliydik abi, sen yokken sahip çıkayım dedim, üzerime geldi, engel olamadım. Vur, kır, beni döv ama affet ne olur” bahanesiyle geceyi yatakta, sabahı pişmanlık duygusuyla uyanarak geçirmesinden mağdur.

Evet dedim, bu en yakın arkadaşın kız arkadaşına iş olma, erkekler arası “aramızdan su sızmaz, yediğimiz ayrı gitmez” inancından, “aslında gizli bir gay’im, ve sana aşığım dostum” özel durumlarına kadar geniş bir spektrumda incelenebilir. Ben konunun genel nedeninin yakınındaki iki kişinin güzelliğini kıskanma, kızı kaparsam ben de o mutluluğa varırım tipinde banal bir elde etme duygusundan kaynaklandığını düşünüyorum. Bu işte ne yazık ki kadın ve erkek suçu  yarı yarıya paylaştığından, erkekler çareyi her ikisini de terk etmekte buluyor. Düdük gibi bir başlarına kalan bu bir anlık heves çiftimizde hayatlarına ayrı yollarda ve tabii ki voltajı yüksek mutsuzluk duygusuyla devam ediyor.

Her şekilde, uzanamadığı ciğeri mideye indirmiş bir adam, sonunda kızı da kendini de mundar edecektir. Sarhoşken kus, çorbaya git, tantuni ye, libidonun götürdüğü yere gideceksen de önünde koca bir dünya ve eskort servisleri mevcut. İçindeki hırsı adamın en yakın arkadaşıyla beraber olarak evrene beyan eden kadına da en kısa sürede terapi seanslarına başlamasını tavsiye ederim.

Currently there is "1 comment" on this Article:

 1. stilcatcher says:

  Fazla Amerikan filmi seyrediyorlar bu tipler)Bi de filmlerin sonunda genelde af edici olunur ya büyük ihtimalle öyle olur sanıyor,.bir tasla iki kuş vuracaklarını tahmin ediyorlar.Hem dostun sevgilisi ile fak fik fon hem de barışık eski güzel hayat..Ama yok öyle mama, tabii.)

Kategoriler

TAKVİM

August 2019
M T W T F S S
« Jun    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Blogroll

urbanconfessions

  ARAMA

  Duvar

  Previous Next All

  » Cevap bırakın
  Comment on this Article: