Home » alışveriş »e-dergi »WEB » Currently Reading:

“Online” hayatımda bu aralar

March 3, 2013 alışveriş, e-dergi, WEB No Comments

Oturduğu yerden alışverişi sevenler, en yeniyi değil de vintage kıyafetleri tercih edenler için yeni bir site açıldı, öneriyorum: Au Vintage. Hem satmak hem almak isteyenlere uygun olarak tasarlanmış Au Vintage’da Charles Jourdan’ın 80’lerden kalma ayakkabıları da var, Celine çantaları da, Laurance Kazar elbiseleri de.

İşten vakit ayırıp da seyahate gidemiyorsan, ama bir yandan yazlık planları yapmak için ideal destinasyonları arıyorsan işte sana dünyayı bilgisayar ekranından gezmek için site: 360cities. Ben Peru’da Plaza de Armas –  Filipinler Biak Na Bato Cave arasında çoktan kayboldum bile.

Geçen haftadan beri Vine manyağı olmuş durumdayım. Kendisini instagram’ın video şubesi olarak düşünebilirsin. Sadece fotoğrafta yetinmek istemeyenler 6 saniyelik videolarını buradan paylaşıyor. Özellikle yeni mekan, konser, festival alanlarında popüler olacak gibi geliyor bana.

Kızların iki dirhem bir çekirdek sevgilisi Ryan Gosling gibi olmak; sevgiliye ne alacağım derdine derman haftanın aksesuar listeleri; Oscar’lara kadınların elbiselerine özerek değil, adamların şıklığına bakınarak geçmek için bahaneler;  Cool People başlığı altındakileri okuyunca tanıştığım Jay Schoen. Kısaca erkeklere, erkeklerin zevklerine ve adam gibi olmanın alametlerine dair her türlü bilgiyi içeren online dergi Adam İn Town’ın birinci sayısını tükettik, ikinciyi bekleriz.

Kategoriler

TAKVİM

August 2019
M T W T F S S
« Jun    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Blogroll

urbanconfessions

    ARAMA

    Duvar

    Previous Next All

    » Cevap bırakın
    Comment on this Article: