Home » dükkan » Currently Reading:

Eteğini topla üç kere atla

June 28, 2009 dükkan No Comments

b1

Jordi Labanda. Bir elbise değil. Andy Warhol’un 2009 şubesi. Yaptıklarını alıp üzerinize geçiriyorsunuz, sonra da güzel görünmek başlığı altında sokakta dolanıyorsunuz. Herkes alımınıza hayran, siz ruhunuza. Çünkü onun yarattığı sanat eserlerinin teşhircisi oldunuz. Yürüyen galeri mi demeliyiz? Belki de.

Falke. Çorap. Basitçe adlandırmak gerekirse. 1895’te Franz Falke tarafından kuruldu.  O zamanki amacı üşüyen bacakları tedavi etmekti. 30’lar, 50’ler, 80’ler trendleri getirdi. Çorap aksesuarlar arasına adını yazdırdı. Ayakkabıdan hemen sonra. Krizde Falke satışları patladı. Nedeni çok basit. Çorap havanızı değiştirir, sıradan bir elbiseyi, podyum şovuna dönüştürür.

Melissa. Plastik ayakkabı kralı. Daha önce de bahsettik bu yılın kesin modası. Topuklu, düz, sandalet, spor. Mavi mi istediniz elbette var. Çiçekli alırsanız elbisenizi tamamlar.

Tie-Ups. Erotik dükkan adı değil. Sizi utançtan koruyacak aksesuar. Pantalonunuz yerinde tutar, 11 rengi var. Yurdışı fiyatı 89 dolar. Üstelik  çevre dostu. Küresel ısınma konusunda oldukça duyarlı.

Super. Onsuz sokağa çıkılmaz. Kimisi kışın takana deli der, bazısı gece yatağa girer. Super gözlükleri İtalya’da Zeiss lensleri kullanılarak üretilir. Her modeli için bir ustanın parmaklarını şıklatması gerekir.

Bu beş marka diyorsunuz ne alaka? Hepsinin muhteşem olması dışında. Açıklama geliyor. Mucizeler şimdi ve uzun bir zaman Bilstore mağazalarında. Beyaz gömleklerin hemen sağında. Bugün yemeği atlasanız da Bilstore’a uğrasanız. Tünel, Nişantaşı ve Kanyon’da.

Currently there are "no comments" on this Article:

 1. Aylincik says:

  çok yakinda bi de bagdat caddesinde anladigim kadariyla, muji’yle beraber bir magaza açiyorlar. Tie-ups i sevenler mujiYyi de sevecektir evrene adil davranmak konusunda 😀

 2. Aylincik says:

  çok yakında bi de bağdat caddesinde anladığım kadarıyla, muji’yle beraber bir mağaza açıyorlar. Tie-ups ı sevenler mujiYyi de sevecektir evrene adil davranmak konusunda 😀

Kategoriler

TAKVİM

August 2019
M T W T F S S
« Jun    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Blogroll

urbanconfessions

  ARAMA

  Duvar

  Previous Next All

  » Cevap bırakın
  Comment on this Article: