Home » LİSTE »ŞEHİR » Currently Reading:

Gün sabahtan başlasın

January 30, 2010 LİSTE, ŞEHİR No Comments

16:00. Bistro Fun Fatale‘de Saturday Afternoon Fever partisi var. Discoman pikabın başında, Nuri Alço kokteyl menünün içinde. Pırasalı kişi denemeden dönmeyin.

Cumartesi gecesini Arkaoda, Dunya, Karga Bar, 6:45 gibi Kadıköy klasiklerinde geçirmeye niyetlendik. Öncesinde de Haydarpaşa Gar Lokantası’nda 3 kişi 100 TL menüsüne mi katılsak bilemedik. Bakalım günün kalanı ne gösterecek.

Hastalık filmleri menüsünden seçtim: Prime, The Outsiders, An Education. Genç erkek-yaşlı kadın, toplum dışındakiler, yalancı adam sendromlarından örnekler. Bilgisayar yatakta, peynirli yumurta kucağımda.

Bobiler’de eğlence: Çıksa Best Seller olacak kitaplar. Favorim: Düşünce Gücüyle Eti Puf Açma.

Hüsrev Gerede üzerinde Emel Eczanesi (236 11 89) evlere servis yapıyor. Az önce Echinacea ısmarladım, 36 TL’yi de masaya hazırladım.

İntermed Cumartesi günleri de hizmet veriyor. Bir aydır almaya çalıştığım KBB randevusunu bugüne kaydırmayı başardım.

Akşam yemeği fikri, son anda vetoyla değişti. Changa‘da üst kattaki bir masa, başlangıçya vişne soslu brokoli, ana yemekte Vietnam soslu bünfile. Leziz.

Saçımı kestirme kararım kesin. Ya Makas‘a gideceğim ya da İstinye Park’taki Erdem Kıramer’e. Duyduğuma göre hayat şekline göre saç keserlermiş. Yaşasın artık bir toplayıp iki açmayacağım.

Cannes Lion Reklam Ödülleri için başvurular başlamış. Hemen bağlanınız.

Ghetto‘da bugün satılan biletler Haiti’ye destek için kullanılacak. Müziğin sesi, yaşam için.

Hadi biz karşıya geçme kararı aldık (son anda yolumuzdan caymazsak) Ama Avrupa yakasında da çok gezen olacak. Onlar için de konserleri sayalım hemen Bora Uzer @ Babylon; Goodoubets vs Macit & Unus Emre @ Lokal; Underdog & Flatliners & Mc Jojo Banton @ Dogztar; Jhonny Fiasco @ The Hall; Vibrato 12 @ Pixie; 3D Disco Party @ Public.

Kategoriler

TAKVİM

February 2019
M T W T F S S
« Jun    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Blogroll

urbanconfessions

    ARAMA

    Duvar

    Previous Next All

    » Cevap bırakın
    Comment on this Article: