Home » İLİŞKİ » Currently Reading:

Vur kır parçala bu maçı kazan

May 7, 2010 İLİŞKİ 1 Comment

Ne güzel oturduk o kanepede, ne muhteşem şeyler anlattın, ne utangaç halimi ortaya çıkardın, ne yaşanası adamsın. Ama. Aması çok. Nerden ki başlasam.

Utanmadan yanıma gelip merhaba dedin, nasıl olur da bu kadar umursamaz olabildin? Anlamadım. Üzüldüm beş dakika, sonra bıraktım. Ne gerek canımı sıkmaya. Dedim ama. Başta. Ertesi gün mod ekside. Eksi yirmilerde. Otuzlarda. Derinlerde.

Geldin. Gideceğini bile bile. Ama ben belki de kalırsın falan sanmıştım. O yüzden dokundum yüzüne, ondan gülümsedim çekinceyle. Kalktın elbette. Lanet. Ağlamadım.

Ben daha birinci bardaktaydım. Sen dörtte. Çok içtin diye düşündüm, bildim, ona rağmen istedim. Korkularımı. Aştım. Eskiyi salladım. Canım seni çekince.

O kadına baktın, diğerini öptün, başkasına kalbini vermiştin. Ben yine de. Konuşmamız uzayınca. İki adım attım. Arkaya. Kalabalıklardan yana. Ne oldu dedin? Hadi kalk gidelim. Demedim.

İstedin, vazgeçtin, dokundun, hüzünlendin, oynadın, açıkladın, açıklayamadın, sakladın, ortaya attın, kuyudan döndün, ipleri kestin, öptün, öpüşemedin, köprüleri kurdun, Roma’yı yaktın, bi durdun. Şans. İnanırım. Kader keder işleri  benden uzak kalsın.

Currently there is "1 comment" on this Article:

 1. Blueli says:

  tüm erkekler mi böle artık.yoksa belli bi yaştan sonra bu hale mi geliolar..nedir yani bu dengesizlik doyumsuzluk, herkesi sevme potansiyelleri..onu öp öbürünü kokla, sev sevil..
  gerçekten bilmiyolar mı ne istediklerini..
  cevapları ararken kayboluşlar yaşayan sadece ben deilmişim..okudukça hatırlayıp sinirlenip üzülüyorum..

Kategoriler

TAKVİM

August 2019
M T W T F S S
« Jun    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Blogroll

urbanconfessions

  ARAMA

  Duvar

  Previous Next All

  » Cevap bırakın
  Comment on this Article: