ŞEHİR

Bu hafta buluşalım bu hafta!

By March 4, 2013 No Comments

6 Mart Çarşamba akşamı Propaganda (Suriye Pasajı, no:166 / Tel: 0212 252 7181) 50 kişilik özel bir gece yapıyor. Şef/müzisyen Allen Hulsey “Amerikan Güveç” formatıyla merakımı fazlasıyla cezbeden bir menü oluşturmuş, ardından da akustik gitar performansıyla kulakları mutlu edecekmiş diye duydum. Yerler sınırlı olduğu için rezervasyonu Pazartesi’den yaptırmak lazım. Gece burada bitmez, devam etmeli diyenlerdensen de Nublu’da Hayvansaray konseri var.

Mehmet Güleryüz, sanat hayatının 55. Yılında “Göz Göre Göre” sergisiyle The Empire Project’te. Benim gibi hayranlarına duyurulur.

Yeni takıntım Mabel Matiz (Tamburu Yokuştan şarkısından bileceksin) 8 Mart gecesi Hayal Kahvesi’nde. Bunu da iyi müzik dinlemek istiyorsam kaçırmamalıyım listesine alman gerekiyor.

8 Mart gecesi Babylon’da da Mabel Matiz’e alternatif var: Mala in Cuba. DJ, prodüktör, plak şirketi sahibi, dubstep üstadı Londra çıkışlı Mala, Kübalı müzisyenlerle kaydettiği parçalarla sahnede olacak. Kübaya gidemiyorsan, bırak ruhu içine girsin.