müzikŞEHİR

One Love'da olan One Love'da kalır

By June 21, 2009 No Comments

epol4

Gitti bir kaldı üç daha. Yarın Röyksopp’un rehberi olarak havaalanında yerimi alıyorum. U2, Radiohead, Franz Ferdinand için tarih bekliyorum. Adımı dokuz yıl önceden listeye yazdırdım. Yerimi kapan olursa fena halde kızarım.

http://www.efespilsenonelove.com/. İlkokula başladı. Çocukluğun yaramazlığını üzerinden attı. Biraları soğuk, kapıları geniş tutmayı öğrendi. Backstage her zamanki gibi renkli, sahne önünde kızlar oğlanlar pek bir hareketli. Zaten biliyorsunuz müzik bahane soldaki sarışın şahane. Gündüz çimlerde uyundu, akşam içki içildi. Yandaki grupla kaynaşıp karton bardak tokuşturuldu. İşte size bu yılın festival ruhu.

Biletler, şapkalar, güneş kremleri çantaya, tırnak makası, su şişesi, dürüm dönerler dışarı. Santral İstanbul One Love müzik manyaklarının istilasına hazır. Artık ezberlemişsinizdir ama ben görev icabı programı açıkliyim. Anasahnede Ayça Şen üstü Bora Uzer, M83, Tricky , Klaxons var. Aman ortası çok kalabalık diyenler için de Otto’da Tape, Dearhead, Zi Punt, Tamirhane’de Zero 7 sahne almakta. Gözünüzü, kulağınızı, ruhunuzu iyi açın.